Modul MonoMode SFP Fibre Trendnet TEG-MGBS10D3

43.00 

1 na zalogi

Dostava 7-8 dni

Opis

  • Range: 10 km
  • Dolžina valov: 1310 nm
  • Povezave: SFP
  • Hitrost: 1250 Mbit/s

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Modul MonoMode SFP Fibre Trendnet TEG-MGBS10D3 po najboljši ceni.

Dodatne informacije

Teža 0.07 kg
Dimenzije 13 × 8 × 5 cm
Blagovna znamka

    0
    Vaša košarica
    Košarica je prazna :(Nadaljuj z nakupovanjem
      Calculate Shipping
      Unovči kupon