Modul MonoMode SFP Fibre Trendnet TEG-MGBS80

95.40 

1 na zalogi

Dostava 7-8 dni

Opis

  • Dolžina valov: 1550 nm
  • Hitrost: 1 Gbps
  • Range: 80 km
  • Vrste: Oddajnik

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Modul MonoMode SFP Fibre Trendnet TEG-MGBS80 po najboljši ceni.

Dodatne informacije

Teža 0.07 kg
Dimenzije 15 × 8 × 5 cm
Blagovna znamka

    0
    Vaša košarica
    Košarica je prazna :(Nadaljuj z nakupovanjem
      Calculate Shipping
      Unovči kupon