Modul MonoMode SFP Fibre Trendnet TI-MGBS40

135.30 

1 na zalogi

Dostava 7-8 dni

Opis

  • Vrste: Optična vlakna
  • Barva: Siva
  • Dolžina valov: 1310 nm
  • Povezave: RJ-45 x 1

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Modul MonoMode SFP Fibre Trendnet TI-MGBS40 po najboljši ceni.

Dodatne informacije

Teža 0.07 kg
Dimenzije 13 × 8 × 5 cm
Blagovna znamka

    0
    Vaša košarica
    Košarica je prazna :(Nadaljuj z nakupovanjem
      Calculate Shipping
      Unovči kupon