Modul MultiMode SFP Fibre CISCO SFP-25G-SR-S=

1,032.70 

4 na zalogi

Dostava 7-8 dni

Opis

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Modul MultiMode SFP Fibre CISCO SFP-25G-SR-S= po najboljši ceni.

  • Vrste: Optična vlakna
  • Range: 100 m
  • Povezave:
    • RJ-45 x 1
    • SFP

Dodatne informacije

Teža 0.02 kg
Dimenzije 13 × 12 × 1 cm
Blagovna znamka

    0
    Vaša košarica
    Košarica je prazna :(Nadaljuj z nakupovanjem
      Calculate Shipping
      Unovči kupon