Modul MultiMode SFP Fibre Startech CG-ST

64.30 

2 na zalogi

Dostava 7-8 dni

Opis

  • Barva: Srebro
  • Range: 100 m
  • Povezave:
    • Ethernet
    • SFP
  • Hitrost: 1250 Mbit/s
  • Vrste: Oddajnik

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Modul MultiMode SFP Fibre Startech CG-ST po najboljši ceni.

Dodatne informacije

Teža 0.05 kg
Dimenzije 11 × 9 × 3 cm
Blagovna znamka

    0
    Vaša košarica
    Košarica je prazna :(Nadaljuj z nakupovanjem
      Calculate Shipping
      Unovči kupon