Modul MultiMode SFP Fibre Trendnet TFC-110MST

71.20 

2 na zalogi

Dostava 7-8 dni

Opis

  • Vrste:
    • Optična vlakna
    • Oddajnik
  • Barva: Siva
  • Range: 2 Km
  • Povezave:
    • RJ-45 x 1
    • Ožičen
  • AC input voltage: 100 – 240 V

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Modul MultiMode SFP Fibre Trendnet TFC-110MST po najboljši ceni.

Dodatne informacije

Teža 0.51 kg
Dimenzije 25 × 11 × 7 cm
Blagovna znamka

    0
    Vaša košarica
    Košarica je prazna :(Nadaljuj z nakupovanjem
      Calculate Shipping
      Unovči kupon