Modul MultiMode SFP+ Fibre UBIQUITI UF-MM-10G 300 m 10 Gbps SFP+

54.10 

7 na zalogi

Dostava 7-8 dni

Opis

Če ste navdušenec nad informatiko in elektroniko, želite biti na tekočem z najnovejšo tehnologijo in ne želite zamuditi nobene podrobnosti, kupite Modul MultiMode SFP+ Fibre UBIQUITI UF-MM-10G 300 m 10 Gbps SFP+po najboljši ceni.

  • Vrste: Žično
  • Hitrost:
    • 10 Gbps SFP+
    • 10 Gbps
  • Količina: (2 pcs)
  • Povezave: SFP
  • Type of connector: 2 x LC
  • Range: 300 m

Dodatne informacije

Teža 0.15 kg
Dimenzije 6.5 × 1.5 × 1 cm
Blagovna znamka

    0
    Vaša košarica
    Košarica je prazna :(Nadaljuj z nakupovanjem
      Calculate Shipping
      Unovči kupon